Спеціальні потреби

Бізнесмени зі США вивчають можливості для інвестицій в Україні. Відео


Бізнесмени зі США вивчають можливості для інвестицій в Україні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:00 0:00

Десятки американських бізнесменів прибули до Києва, аби вивчити можливості для інвестицій. Вони - члени американської торговельної місії, яка не відвідувала Україну вже багато років.

Десятки нових виробництв, сотні тисяч робочих місць. За останні роки вони з’явилися в Україні завдяки закордонним інвесторам. Заохотити американців активніше вкладати гроші в країну - така мета першої за останні десять років торговельної місії, що прибула в Україні із Сполучених Штатів, заявила посол США в Україні Марі Йованович. “Ми зібралися для того, щоб допомогти виявленню нових можливостей української економіки, зміцненню інвестиційних зв’язків. Ми сподіваємося, що найближчим часом будуть укладені нові дуже важливі угоди”.

Сільське господарство, енергетика і великі інфраструктурні проекти. Саме в цих трьох сферах працюють потенційні інвестори з 12 компаній. Посольство США в Україні підготувало детальну інформацію про них для українських підприємців.

Серед тих, хто приїхав вивчати можливості для інвестицій і Крістофер Дженнінґз з компанії “Бектел”. В інтерв'ю "Голосу Америки" він розповів, що придивляється до інфраструктурних проектів. "Для мене Україна поки що не дуже відома. Наша компанія вивчає тут можливості для бізнесу. Ми вже багато чули про вашу залізницю. В усій Європі стрімко розвиваються авіаперевезення. В Україні цей сектор також показує гарні результати. Ми дивимося, до яких проектів могли би приєднатися, хто будує нові аеропорти. Але насамперед нас цікавить будівництво доріг", - резюмує Дженнінґз.

За два дні для американців чекає понад 60 зустрічей із українськими бізнесменами та урядовцями. Вже те, що вони приїхали – гарний знак, вказує головний редактор ділового видання UBN (Українські бізнес-новини) Джеймс Брук. “Важливо привезти інвесторів сюди, до країни. Можливості України варті того, щоб їх побачити і оцінити. Тут на місці бізнесмени бачать, що відбувається, які є можливості для інвестицій. Це дуже важливо. Бо одна справа, коли це якийсь форум в Лондоні або Вашингтоні. Там таких подій вистачає. Але коли бізнесмени приїжджають, це вже про щось говорить. Приїжджають не задля розваг, а для того, щоб укладати угоди”.

Бізнес-клімат в Україні нині сприяє інвестиціям, вважають у Американсько-українській діловій раді. Дерегуляція, фінансова стабільність роблять країну привабливою, вважає президент цієї організації Морґан Вільямз. "Україна дуже активно розвивається. Бізнес – розвивається. І ми очікуємо, що компанії, які вже працюють на українському ринку, будуть розширюватися, і приходитимуть нові гравці. Тому це дуже позитивний день для України", - зазначив Вільямз в інтерв'ю "Голосу Америки".
XS
SM
MD
LG