Спеціальні потреби

Аль-Кайда попереджає про нові атаки


Аль-Кайда попереджає про нові атаки
Аль-Кайда попереджає про нові атаки

Лідер відділення Аль-Кайди у Ємені Нассер аль-Вахіші застерігає США про нові напади у відплату за вбивство минулого тижня у Пакистані Осами бін Ладена.

У заяві, поміщеній в Інтернеті у середу, аль-Вахіші каже американцям, що «жар джихаду (священної війни) жевріє ясніше» після смерті бін Ладена і, попереджає їх сподіватися «чогось гіршого і жахливішого».

Пересторога лідера Аль-Кайди на Аравійському півострові надійшла саме коли американський сенатор Джон Керрі повідомив, що наступного тижня він відвідає Пакистан у намаганнях навернути відносини США з цією країною «на правильний шлях» після вбивства бін Ладена.

Виявлення місцезнаходження бін Ладена в Пакистані і його вбивство силами спецпідроздів ВМС США призвели до посилення напруженості у стосунках між США та Пакистаном.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG