Спеціальні потреби

Білий дім виголосив пріоритети у захисті країн Балтії


Спільна прес-конференція президента США Дональда Трампа та президентів країн Балтії
Спільна прес-конференція президента США Дональда Трампа та президентів країн Балтії

«Ми дуже добре захищаємо регіон Балтії .. маємо там чудових друзів», - наголосив президент США Трамп під час саміту з президентами країн Балтії.

Президент Трамп підтримує посилення оборони та безпеки наших союзників по НАТО - країн Балтії, йдеться в заяві Білого дому за результатами зустрічі американського лідера з президентами Естонії – Керсті Кальюлайд, Латвії – Раймондсом Вейонісом і Литви – Далією Грибаускайте.

"Сполучені Штати планують надати близько 100 мільйонів доларів для закупівлі боєприпасів великого калібру і виділити біля 70 мільйонів доларів на програми з навчання та обладнання країн Балтії з метою розбудови військових можливостей цих країн та сил безпеки Естонії, Литви та Латвії", - йдеться в заяві.

В Білому домі окремо наголосили на пріоритетах співпраці в сфері енергетики та подоланні дезінформації в країнах Балтії. "Президент Трамп наголошує на зусиллях Балтії з диверсифікації джерел постачання енергоресурсів і збільшення конкуренції в енергетиці", - зауважили в Білому домі.

Зокрема, пріоритетами співпраці в цих сферах є запобігання кібернападам, а також синхронізація енергомереж Балтії та Європи.

Дивіться також: ​Зустріч президента США з лідерами країн Балтії – включення з Білого дому

Зустріч президента США з лідерами країн Балтії – включення з Білого дому. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:08 0:00

XS
SM
MD
LG