Спеціальні потреби

Яценюк у США - зустріч з віце-президентом Байденом


У ході зустрічі у Білому домі з прем’єр-міністром України Джозеф Байден не виключив можливості введення «серйозних додаткових» санкцій проти Росії.

У середу віце-президент США Джозеф Байден зустрівся в Білому домі з прем'єр-міністром України Арсенієм Яценюком для обговорення програми реформ в Україні та реалізації Мінських домовленостей.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби віце-президента при Білому домі.

Віце-президент підкреслив рішучість Сполучених Штатів та їхніх партнерів у «Великій сімці» чинити тиск на Росію, домагаючись повного виконання Мінських домовленостей, у тому числі - повернення територій, розташованих на українському боці кордону, під контроль України та виведення всіх російських військ і озброєнь з української території.

Віце-президент зазначив, що Сполучені Штати і їхні союзники у G7 готові у разі необхідності ввести серйозні додаткові санкції у відповідь на дії Росії.

Крім того, віце-президент і прем'єр-міністр обговорили програму реформ, що проводяться в Україні, наголосивши на необхідності подальших заходів проти корупції та інших зусиль, що сприяють стабільності та економічному зростанню, а також залученню в Україну додаткових інвестицій.

Арсеній Яценюк перебував із робочим візитом у США з 8 червня. Він зустрівся з представниками української та єврейської громад США, американськими урядовцями, керівництвом МВФ.

Дивіться також: МВФ має для України 4-річний «план Маршалла»

Девід Ліптон: наш "план Маршалла" для України - це 40 мільярдів доларів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:45 0:00

XS
SM
MD
LG