Спеціальні потреби

Україна отримає ще 190 мільйонів доларів на реформи від США - Байден


Віце-президент США Джозеф Байден тисне руку президенту України Петру Порошенку після спільної прес-конференції у Києві.

Віце-президент США Джон Байден заявив у ході офіційного візиту до України про надання США 190 мільйонів доларів на втілення реформ та боротьбу із корупцією в Україні.

"Критично важливо для України, задля того, щоб бути стабільною та процвітаючою та стати частиною безпечної Європи, рішуче і повністю викорінити ракову пухлину, якою є корупція", - заявив Байден у Києві на спільній прес-конференції з президентом України Петром Порошенком, після двосторонніх переговорів.

"Це означає, що треба пришвидшувати реформи, уникати повторення практик з минулого, просувати чесне урядування, підвищувати прозорість уряду на всіх рівнях та посилювати верховенство права", - заявив Байден.

Пришвидшувати реформи, уникати повторення практик з минулого, просувати чесне урядування, підвищувати прозорість уряду на всіх рівнях та посилювати верховенство права

Байден також заявив, що США "підтримують народ України" перед обличчям подальшої агресії з боку Росії та підтримуваних нею сепаратистів.

Джозеф Байден наголосив на важливості виконання Росією Мінських угод та відзначив, що вона систематично порушує режим припинення вогню, який було погоджено в рамках угод.

Дводенний візит Байдена до України став вже 4-м з часу анексії Росією Криму на початку 2014-го року. За візитом послідує формальне погодження США кредитних гарантій для України в 1 мільярд доларів.

Дивіться також: Яценюк розписав, що Україна має зробити для отримання 4 мільярдів від Заходу

Яценюк розписав, що Україна має зробити для отримання 4 мільярдів від Заходу. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:31 0:00

XS
SM
MD
LG