Спеціальні потреби

Байден видасть указ про нові санкції у відповідь на визнання Росією ОРДЛО


На фото: Речниця Білого дому Джен Псакі

“Ми очікували такого кроку з боку Росії і готові негайно реагувати. Незабаром президент Байден видасть указ, який забороняє нові інвестиції, торгівлю та фінансування з боку юридичних осіб США на адресу, з або на (by U.S. persons to, from, or in - англ.) території регіонів України, так званих ДНР і ЛНР”, - йдеться у заяві прес-секретарки Білого Дому Джен Псакі, щодо визнання Росією незалежності окремих територій Східної України.

“Також незабаром ми оголосимо про додаткові заходи, пов’язані з сьогоднішнім кричущим порушенням міжнародних зобов’язань Росії”
речниця Білого Дому, Джен Псакі

Новий указ також надасть повноваження накладати санкції на будь-яку особу, яка вирішила діяти в цих регіонах України, - йдеться у заяві Білого Дому. Окрім того, уточнюється, що Державний департамент і Міністерство фінансів США найближчим часом отримають детальнішу інформацію.

“Також незабаром ми оголосимо про додаткові заходи, пов’язані з сьогоднішнім кричущим порушенням міжнародних зобов’язань Росії”, - наголосила речниця Джен Псакі.

Вона також, уточнила, що нинішні заходи є окремим доповненням до швидких і суворих економічних санкцій, які США готують у координації з союзниками та партнерами, якщо Росія продовжить вторгнення в Україну, - “Ми продовжуємо тісну консультацію з союзниками та партнерами, у тому числі з Україною, щодо подальших кроків та поточної ескалації Росії вздовж кордону з Україною”, - йдеться у повідомленні.

Раніше президент Росії Володимир Путін підписав укази про визнання незалежності та суверенітету т.з. "республік" підтримуваних Кремлем.

Як відзначає сайт президента Росії, Путін заключив з очільниками "республік" Денисом Пушиліним та Леонідом Пасічником договори про дружбу, співпрацю та взаємну допомогу.

У статті використано матеріали "Української правди", ТАСС.

Час-Тайм. Як у США реагують на заяви щодо так званих «ДНР» і «ЛНР»
please wait

No media source currently available

0:00 0:14:59 0:00
XS
SM
MD
LG