Спеціальні потреби

Байден обговорив з лідерами України систему е-декларування доходів і майна чиновників


На порядку денному розмов: антикорупційна реформа і Мінські угоди

Віце-президент США Джозеф Байден розмовляв у четвер по телефону з президентом України Петром Порошенком. Лідери підтвердили свою рішучу підтримку імплементації Мінських угод як єдиного шляху врегулювання конфлікту на Донбасі і відновлення української влади на сході країни.

Про це йдеться у повідомленні офісу віце-президента при Білому домі.

Віце-президент Байден привітав президента Порошенка з успішним впровадженням системи електронного декларування статків в Україні, зазначивши, що ця є важливим кроком у подальшій боротьбі з корупцією.

Співрозмовники також висловили підтримку НАБУ та надання йому необхідних для роботи ресурсів. Вони також вкотре наголосили на важливості посилення безпеки в енергетичному секторі Європи.

За повідомленням офісу віце-президента, Джозеф Байден також провів телефонну розмову з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом та обговорив питання прогресу у запровадженні реформ в країні.

Джозеф Байден віддав належне прем’єру за його непохитну підтримку реформ, включно з тими, які зосереджуються на секторах освіти та охорони здоров’я.

Байден і Гройсман вказали на важливість подальшого прогресу у запровадженні реформ, зокрема, на потребу збереження незалежності Національного антикорупційного бюро.

Співрозмовники також наголосили на потребі виконання Україною всіх її зобов’язань перед Міжнародним валютним фондом.

Дивіться також: В Україні стало легше вести бізнес: бізнесмени й експерти зі США відзначають позитивні зміни

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG