Спеціальні потреби

Goldman Sachs прогнозує безробіття у США на рівні 15%


Експерти банку припускають, що повернення до звичної ситуації відбудеться лише після появи ефективної вакцини від коронавірусу

Коронавірус, ймовірно, вдарить по економіці США у чотири рази сильніше, ніж фінансова криза-2008, і у країні буде зареєстрований найвищий рівень безробіття з часів Другої світової війни. З таким прогнозом виступив інвестиційний банк Goldman Sachs.

Загальний рівень безробіття досягне 15 відсотків, прогнозує фінансова фірма з Уолл-стріт. Це буде супроводжуватися зниженням ВВП США на 11 відсотків у порівнянні з минулим роком і на 34 відсотки в квартальному вимірі. Обидва показники значно гірші, ніж за часів фінансової кризи 2008 року, заявили в Goldman Sachs.

В аналізі не вказані терміни, в які американська економіка може перезапуститися після введення соціального дистанціювання, яке зупинило роботу підприємств не життєво важливих галузей.

Дивіться також: Як розумні термометри можуть допомогти передбачити у яких регіонах спалахує хвороба

  • 16x9 Image

    Російська служба "Голосу Америки"

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG