Спеціальні потреби

У Білорусі каратимуть за користування іноземними сайтами


新国会众议员集体照
新国会众议员集体照

У п’ятницю 6-го січня у Білорусі вступає у силу новий закон, що забороняє користувачам Інтернету заходити на сайти, сервери яких знаходяться за кордоном.

За порушення закону передбачені штрафи на суму у майже 100 американських доларів.

Каратимуть не тільки приватних осіб, але й компанії Інтернет-провайдерів, Інтернет-кафе та бізнеси, які працюють з клієнтами поза межами Білорусі.

Новий документ, серед іншого, зобов’язує Інтернет-кафе відстежувати і збирати інформацію про сайти, які відвідують їх клієнти.

Сполучені Штати і Європейський союз неодноразово критикували уряд президента Лукашенка про порушення прав громадян Білорусі. Білим дім запровадив низку фінансових санкцій і наклав візові обмеження на білоруських посадовців і представників силових структур.

Торік у грудні державний секретар США Гілларі Клінтон зауважила, що президент Білорусі Олександр Лукашенко повинен створити умови для розвитку демократії, якщо країна зацікавлена у покращенні відносин зі США.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG