Спеціальні потреби

Медведєв наказав Газпром прикрутити газ Білорусі


Президент Росії Дмитро Медведєв наказав Газпром скоротити постачання газу Білорусі з приводу суперечки щодо оплати.

Голова правління Газпрому Олексій Міллер сказав, що скорочення постачання газу відбуватиметься поступово, починаючи у понеділок. За повідомленнями російських ЗМІ, переговори продовжуватимуться між Мінськом і Москвою, незважаючи на прикручення газу.

У неділю Білорусь відправила у Москву своїх представників для екстрених переговорів. Москва погрозила скоротити постачання газу Білорусі на 85%, якщо Росія, до понеділка, не одержить від Мінська майже 200 млн. доларів заборгованості. Білорусь заперечує, що заборгувала Росії гроші.

Білорусь остерігає, що, без досягнення домовленості, скорочення постачання газу може вплинути на транзит газу до Західної Європи. Проте Міллер каже, що Газпром може змінити маршрут і перекачувати російський газ через Україну, в разі провалу переговорів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG