Спеціальні потреби

У Бангладеш військові гарантуватимуть безпеку під час виборів


Поліція під час сутички з членами ісламістської партії в Дацці
Поліція під час сутички з членами ісламістської партії в Дацці
У Бангладеш органи влади розгортають солдатів по всій країні, щоб запобігти політичному насильству перед запланованими на наступний місяць виборами. Представники збройних сил і виборчих комісій заявили, що військовослужбовці будуть розгорнуті до дев’ятого січня, тобто ще чотири дні після закінчення голосування. Військові кола кажуть, що солдатів буде застосовано як «ударну силу», якщо станеться політичне насильство.

У повідомленнях також говориться, що розгорнуто десятки тисяч військовослужбовців, але командування збройних сил не підтвердило повідомлень щодо кількости військових.

Головна опозиційна партія і деякі її союзники бойкотують голосування, тому що прем’єр-міністр Шейх Гасіна відмовляється подати у відставку і передати владу тимчасовому уряду.

У Бангладеш вже місяцями продовжується політичне насильство. Цього року загинуло понад 150 людей. Більшість смертей сталася протягом останніх двох місяців.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG