Спеціальні потреби

Білий дім розповів про що Байден говорив із країнами східного флангу НАТО


На фото: Джо Байден із генсеком НАТО Столтенбергом у 2015-му році
На фото: Джо Байден із генсеком НАТО Столтенбергом у 2015-му році

Президент США Джо Байден приєднався до засідання країн так званої «Бухарестської дев‘ятки» НАТО. Про це у понеділок заявила речниця Білого дому Джен Псакі.

"Він підкреслив свою відданість відбудові союзницьких відносин та посиленню трансатлантичних відносин. Він повідомив про бажання тіснішої співпраці з нашими 9-ма союзниками у Центральній Європі, регіонах Балтійського та Чорного морів за широким спектром питань, включно з глобальною безпекою у сфері здоров'я, кліматичними змінами, енергетичною безпекою, глобальним економічним відновленням. Він також висловив підтримку покращенню здатності НАТО до оборони та стримування та важливість союзників у посиленні здатності протистояти шкідливим економічним та політичним діям наших стратегічних конкурентів", - відзначила Псакі.

Як повідомляється, що Байден привітав можливість обговорити зусилля Альянсу щодо майбутніх загроз під час саміту НАТО, який відбудеться у червні.

Псакі заявила, що Байден також наголосив на важливості посилення демократичного управління та верховенства права у країнах Альянсу та світі.

Як раніше повідомляв "Голос Америки", у червні президент США Джо Байден відвідає Велику Британію та Бельгію і візьме участь у саміті "Великої сімки" та саміті НАТО. Відповідне повідомлення розміщено на сайті Білого дому.

Як відзначається у повідомленні, саміт G7 відбудеться з 11-го по 13-те червня у Корнвеллі, Великобританія. У тій країні Байден також проведе двосторонні зустрічі із іншими лідерами G7, включно з лідером уряду Великобританії Борисом Джонсоном.

Байден візьме участь у саміті НАТО у Брюсселі 14-го червня.

Дивіться також: Відгородитися від проблем: Чи варто американцям добудовувати захисну стіну на кордоні з Мексикою?

XS
SM
MD
LG