Спеціальні потреби

У Бахрейні проти демонстрантів застосовано сльозогінний газ


Протест населення шиїтського села Карзакан у Бахрейні
Протест населення шиїтського села Карзакан у Бахрейні

Сили безпеки в Бахрейні застосували сльозогінний газ проти демонстрантів, які знехтували урядову заборону на громадські зібрання і вийшли на вулиці населених пунктів. Загони безпеки стримували протестувальників у переважно шиїтських селах неподалік столиці Бахрейну – Манами, коли ті вони намагалися влаштувати мітинги після молитовних зібрань у п’ятницю.

Урядові сили збільшили заходи безпеки по всьому королівстві у п’ятницю, яку визнано «Днем гніву», щоб вимагати більших політичних реформ. По всій країні встановлено контрольно-пропускні пункти, а повітряний простір контролювали літаки-винищувачі.

У Бахрейні вже приблизно місяць відбуваються протести. Шиїтське населення, яке становить більшість в країні, вимагає більших політичних свобод від мусульман-сунітів, які контролюють уряд. Королівська родина також належать до сунітської групи мусульман.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG