Спеціальні потреби

Король Бахрейну повідомив про придушення «іноземної змови»


Король Бахрейну Хамад бін Іса аль-Халіфа
Король Бахрейну Хамад бін Іса аль-Халіфа

Король Бахрейну Хамад бін Іса аль-Халіфа заявив, що «інспірована іноземцями змова» проти його королівства зазнала поразки. За повідомленням державного агентства новин, король сказав, що іноземні елементи готували імовірну змову протягом 20-30 років. Він обвинуватив змовників у тому, що вони розраховували, що заворушення зможуть поширитись про всьому регіоні.

Монарх Бахрейну також подякував Саудівській Аравії за допомогу в час, коли політичні заворушення охопили його королівство.

Хоча король Хамад не назвав конкретних змовників, він зробив цю заяву наступного дня після того, як Іран наказав видворити бахрейнського дипломата у відплату за видворення іранського службовця минулого тижня. Переважно шиїтський Іран назвав придушення протестів шиїтських демонстрантів у Бахрейні нелогічним і незрозумілим.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG