Спеціальні потреби

Держдепартамент США попередив американців про помсту за вбивство терориста номер один


В суботу Державний департамент США оприлюднив для громадян Америки в цілому світі попередження у зв’язку із можливістю помсти з боку терористів за вбивство Анвара аль-Авлакі.

Анвар аль-Авлакі, якого було вбито у п’ятницю в Ємені, народився У США, вільно володів англійською та комп’ютерними технологіями. Вважається, що саме він очолив аль-Кайду після смерті Осами бін-Ладена. Експерти кажують, що його загибель – стала потужним ударом по тероризму від якого той не скоро оговтається.

Полювання на терориста велось роками. Авлакі загинув через 5-ть місяців після ліквідації бін-Ладена у Пакистані.

Авлакі народився у США в 1971-му році в родині вихідців з Ємену. Він був імамом у кількох американських мечетях, включно з тою прихожанами якої були двоє учасників терористичного нападу на Америку 2001-го року.

Народжений у США екстреміст запам’ятається тим, що наказ на його знищення було видано без відповідного рішення американського суду. У Ємені Авлакі звинувачували в причетності до вбивства французького нафтовика.

Використовуючи Інтернет Авлакі отримав чимало прихильників . Навіть після його смерті, відео записи проповідей Авлакіна Youtube продовжують нести його ідеї.

Відео - найголовніше

Вибори в Польщі: якими є настрої виборців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:36 0:00
XS
SM
MD
LG