Спеціальні потреби

Австралія має намір утриматися від нових санкцій проти Росії


Тоні Ебботт, прем’єр-міністр Австралії
Тоні Ебботт, прем’єр-міністр Австралії

Прем'єр-міністр Австралії Тоні Ебботт заявив у середу, що він, наразі, не розглядає можливості посилення санкцій проти Росії. Він зазначив, що його уряд тепер зосереджується на пошуках останків загиблих мешканців Австралії серед уламків малайзійського літака, що зазнав катастрофи в небі над Донбасом.

За словами Ебботта, він не планує наслідувати приклад США і Євросоюзу і посилювати санкції з метою чинити тиск на Путіна, щоб змусити його припинити підтримувати сепаратистів на сході України.

«Ми вже запровадили певні санкції проти Росії. Я не хочу сказати, що в якийсь момент в майбутньому ми не підемо далі. Але зараз ми зосереджуємо нашу увагу не так на санкціях. Наше головне завдання зараз - повернути додому наших загиблих і зробити це якомога швидше», - сказав він.

Австралія втратила 28 своїх громадян у катастрофі 17 липня, і виступила ініціатором резолюції Ради Безпеки ООН, яку була ухвалено за підтримки Росії. Резолюція вимагає від сепаратистів дозволити витягнути останки і забезпечити вільний доступ міжнародних слідчих до місця катастрофи «Боїнга».

У червні Австралія ввела фінансові санкції та заборону на в'їзд у країну 50 фізичних та 11 юридичних осіб, причетних до російських загроз суверенітету України.

XS
SM
MD
LG