Спеціальні потреби

Лідери єврозони закликають до підвищення курсу китайської валюти


Країни, які користуються євро, закликали Китай, щоб він дозволив зростанню курсу своєї валюти, щоб таким чином сприяти зростанню глобальної економіки. Лідери 16 країн єврозони мали у вівторок зустріч з прем’єр-міністром КНР у рамках дводенного саміту Євросоюз – Азія в Брюсселі.

Голова групи міністрів фінансів єврозони Жан-Клод Юнкер заявив, що курс юаня і далі залишається нижчим дійсної його дійсної вартості та що він хотів би бачити «широке підвищення його вартості».

Юнкер сказав, що Китай міг би зробити більше для регулювання своєї валютної політики, і що такий крок сприяв би більш збалансованому зростанню економіки.

Сполучені Штати і Європейський Союз переконані, що низький курс юаня дає експортерам несправедливу перевагу щодо цін на товари, збільшуючи кошт їх експорту до Китаю, тоді як зменшує кошт китайських товарів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG