Спеціальні потреби

Два штучні водоспади в Нью-Йорку будуть нагадувати про жертв терактів


Два штучні водоспади в Нью-Йорку будуть нагадувати про жертв терактів
Два штучні водоспади в Нью-Йорку будуть нагадувати про жертв терактів

У понеділок у Нью-Йорку для громадськості відкрився Національний меморіал 11-го вересня. Від часу терористичного нападу на США минуло 10 років.

Вперше відвідувачі побачать дзеркальні басейни-водоспади оточені бронзовими панелями, на яких гравіровані імена жертв терактів 11 вересня 2001-го року та тих, хто загинув під чат вибуху в будівлі ВТЦ у 1993-му році.

Басейни повторюють обриси фундаментів будівель, знищених в результаті теракту. Кожен, виготовлений із чорного граніту, басейн має площу майже півгектара. Це найбільші штучні водоспади у Північній Америці.

Подивитись на меморіал можна на спеціальному сайті – www.911memorial.org

Національний музей 11-го вересня знаходиться в тому ж комплексі будівель, що і меморіал. Він має відкритись за рік. До архітектурного проекту входять також офісні хмарочоси та підземні приміщення. Весь комплекс має бути завершено у 2015-му році.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG