Спеціальні потреби

656 мільйонів доларів розділять на трьох щасливців


Напередодні розігришу лотереї всі провідні ЗМІ США публікували поради переможцям, як правильно розпорядитись коштами. Наприклад, радили негайно винайняти адвоката та не розповідати про перемогу навіть близьким. Тож не дивно, що жоден із 3-ох переможців досі не заявив про свої права на виграш.

Організатори Національній лотереї США Mega Millions розшукують трьох щасливців, які розділять між собою найбільший в світовій історії Джек-пот у 656 мільйонів доларів.Три виграшні квитки були куплені у штатах Огайо, Меріленд та Канзасі.

Особливо заінтриговані мешканці маленького містечка з Огайо РедБад, де мешкає менше 4-ох тисяч мешканців, переважно фермери.Один з виграшних квитків купили саме тут.

Для новоспеченого земляка-мультимільйонера вже готують символічний чек на понад 200 мільйонів доларів.

Дензі Мецґер, менеджер магазину, де було продано виграшений квиток каже, що лотерейна манія охопила всіх мешканців міста.

"Всі приходять перевіряти свій квиток. Люди збираються на заправці поруч, намагаються вгадати хто ж переможець. Але поки ще ніхто не зізнався", - каже Дензі.

Полюючи за рекордним в історії джекпотом американці накупили лотерейних квитків загалом на півтора мільярда доларів. Напередодні розіграшу, швидкість продажу лотереї перевищували 1 мільйон доларів за хвилину.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG