Спеціальні потреби

У Китаї безвісти пропали 50 шахтарів


Рятувальники виносять із шахти гірника.
Рятувальники виносять із шахти гірника.

За попередніми даними китайської влади у результаті обвалу породи у вугільній шахті в провінції Хайнань загинули четверо і пропали 50 людей.

Аварія на шахті сталася у четвер ввечері. На момент аварії у шахті працювали 75 шахтарів. 14-ом гірникам вдалось самостійно врятуватись, ще сімох визволили рятувальники. За повідомленнями державних ЗМІ Китаю, один із сімох врятованих має серйозні травми.

Триває рятувальна операція. Повідомляється, що причиною аварії став вибух породи, який відбувся невдовзі після землетрусу потужністю 2,9 бала.

Минулої неділі вибух газу у вугільній шахті в провінції Хунань забрав життя 29-ти осіб.

У Китаї гине найбільше шахтарів у світі. Головною причиною аварії, які забирають життя людей, вважається недотримання стандартів безпеки. У 2010-му році на китайських шатах загинули 2 433 шахтарі. У попередні роки ця цифра була ще вищою.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG