Спеціальні потреби

Покращення в економіці США нашкодило американській армії


Військові США у Кореї
Військові США у Кореї

Через покращення стану американської економіки зменшилась кількість молодих людей, які бажають приєднатись до лав сухопутних військ США. Про це в інтерв'ю американському ЗМІ USA TODAY розповів головний рекрутер Армії США генерал Джеффрі Сноу.

Станом на липень сухопутні війська на 14% не виконали заплановані показники залучення новобранців. Існує ймовірність, що вперше за останні 6 років, і втретє за останні 20, сухопутні війська можуть не виконати план із залучення новобранців на рік.

"Це складне завдання, і від цього нікуди не подітися. На довершення схоже, що стан економіки і надалі покращуватиметься", - заявив генерал.

На довершення схоже, що стан економіки і надалі покращуватиметься

Сухопутні війська США мають загалом залучити 59 000 новобранців до 30-го вересня.

Прикметно, що проблеми не торкнулись інших гілок збройних сил США. ВПС, морська піхота та флот успішно досягли необхідних показників.

Видання USA TODAY відзначає, що протягом останніх років сухопутні війська США скоротили розмір бонусів, які новобранці отримують при укладанні контракту на військову службу, а також зменшили пільги на отримання освіти, які надаються військовим ветеранам.

Дивіться також: Пентагон: Скорочення баз у Європі не послабить безпеку

Пентагон: Скорочення баз у Європі не послабить безпеку
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:42 0:00

Відео - найголовніше

Спікер Майк Джонсон представив план допомоги Києву. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:03 0:00
XS
SM
MD
LG