Спеціальні потреби

Звинувачений у масовому вбивстві в Аризоні визнав себе винним


Звинувачений у влаштуванні стрілянини у січні 2011 року в американському штаті Аризона визнав себе винним. У результаті нападу загинуло шестеро людей і 13 отримало поранення, в тому числі член Палати представників Конгресу США.

На судовому слуханні в місті Тусон, підсудний Джаред Лі Лофнер визнав свою провину, що дозволить йому уникнути смертної кари за скоєний злочин. За повідомленням Міністерства юстиції США, згідно з досягнутою домовленістю, Лофнера буде засуджено до семи довічних термінів, плюс ще додаткових 140 років за ґратами.

Адвокат Джон Леонардо заявив, що домовленість гарантує, що підсудний «сидітиме все своє життя у в’язниці без права помилування чи можливості умовного звільнення».

Стрілянина привернула до себе увагу міжнародної громадськості через те, що мішенню Лофнера була конгресвумен-демократ Ґабріел Ґиффордс.

Минулого року, після того, як Лофнер провів п’ять тижнів у лікарні, де досліджували його психічний стан, федеральний суддя штату Аризони визнав Лофнера психічно хворим і неосудним. Проте у вівторок федеральний суддя постановив, що призначені Лофнеру ліки від шизофренії допомогли йому усвідомити висунуті проти нього звинувачення.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG