Спеціальні потреби

На головній сторінці «Архіву клептократії» опинився Порошенко


Президент України Петро Порошенко опинився на головній сторінці проекту «Архів Клептократії», який було презентовано у Вашингтоні у вівторок. Проект запущено аналітичним центром Hudson Institute. У презентації брали участь відомі американські експерти та публіцисти. Зокрема Карен Давіша, автор книги «Клептократія Путіна: Кому належить Росія?».

«Архів клептократії структурований довкола конкретних осіб, що дозволяє користувачам архіву індентифікувати ключові постаті у складних системах бізнесу та патронажу, які є характерними для держав із клептократичними режимами при владі. Ці люди віднесені до клептократичних режимів через багато причин. Їх внесення не обов'язково означає, що вони скоїли порушення, але є необхідним для розуміння функціонування сучасних клептократій - та загроз, які вони несуть для демократії», - йдеться на сайті.

Скріншот головної сторінки сайту
Скріншот головної сторінки сайту

Президента України на головній сторінці архіву охарактеризовано, як «5-го та чинного президента України, також знаного, як "шоколадний король" за те, що він є власником прибуткового кондитерського бізнесу».

Розділ присвячений Порошенку містить документи пов'язані із панамським витоком у частині про пов'язані із президентом України офшори.

Фігурантами бази є численні російські посадовці включно із президентом Росії Володимиром Путіним.

На головній сторінці сайту Порошенко опинився у компанії викривача корупції у Росії, покійного Сергія Магнітського, дочки президента Узбекистану Іслама Карімова, Гульнари та Тамбовського злочинного угрупування.

Запис церемонії відкриття «Архіву клептократії» ви можете переглянути онлайн.

Дивіться також: Прикладом для Порошенка мав би бути президент Нігерії - активіст боротьби з корупцією

Прикладом для Порошенка мав би бути президент Нігерії - активіст боротьби з корупцією. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:51 0:00

XS
SM
MD
LG