Спеціальні потреби

Україна без антикорупційного суду навряд отримає кредити МВФ - експерт


Міжнародний валютний фонд навряд надасть Україні додаткові кредити, якщо держава не створить справді незалажний антикорупційний суд. Про це економіст Андерс Аслунд з аналітичного центру Atlantic Council (Вашингтон, США) заявив, коментуючи нещодавню заяву першого заступника директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду Девіда Ліптона, який у суботу заявив, що створення антикорупційних судів є кроком у вірному напрямку.

"Зустрівся із лідерами "Центру протидії корупції". Боротьба із корупцією це непросто; Антикорупційний суд - це наступний крок у вірному напрямку", - відзначив Ліптон.

"Що ж досить очевидно: МВФ навряд надаватиме Україні додаткові кредити, якщо вона не створить справді назелажний антикорупційний суд", - прокоментував слова Ліптона Аслунд.

Що ж досить очевидно: МВФ навряд надаватиме Україні додаткові кредити, якщо вона не створить справді назелажний антикорупційний суд
Андерс Аслунд

Раніше президент України Петро Порошенко у ході міжнародного форуму YES у Києві висловив сподівання, що у жовтні в Україні з'явиться антикорупційна палата, а створення відповідного суду ще може зачекати. Про це повідомляє "УП".

"Я сподіваюся, що ми створимо антикорупційну палату (в існуючій судовій системі – ред.) наступного місяця, а вже після цього, якщо антикорупційний суд з'явиться у 2019 чи 2020 році, то будемо тільки раді", - заявив голова держави.

Дивіться також: Космічний апарат «Кассіні» завершив свою роботу і згорів в атмосфері Сатурна

Космічний апарат «Кассіні» завершив свою роботу і згорів в атмосфері Сатурна. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:25 0:00

Інше за темою

XS
SM
MD
LG