Спеціальні потреби

Затримання в справі Anonymous в Європі та Південній Америці


Хакери з Anonymous серед іншого використовують маску Гая Фокса, учасника безуспішного замаху на англійського короля Якова у 17-му сторіччі.
Хакери з Anonymous серед іншого використовують маску Гая Фокса, учасника безуспішного замаху на англійського короля Якова у 17-му сторіччі.

Затримано 25 осіб. Їх підозрюють в блокуванні сайтів політичних партій та публікації персональних даних поліцейських.

Інтерпол заарештував 25-ох підозрюваних у причетності до хакерського угрупування Anonymous. Операції із затримання підозрюваних пройшли одночасно в Європі та Південній Америці.

Про це міжнародна поліцейська організація повідомила у вівторок.

Затриманим від 17-ти до 40-ка років. У них було вилучено майже 250 одиниць комп’ютерного обладнання та мобільних телефонів. Операція із затримання хакерів почалась всередині лютого та охопила 15 міст.

Четверо затриманих в Іспанії звинувачені в знищенні сайтів політичних партій, організації DDOS – атак на сайти та публікації персональних даних поліцейських, які здійснювали охорону високопосадовців. Один із заарештованих може бути координатором операцій хакерської групи Anonymous в Іспанії та Південній Америці.

Інших підозрюваних у причетності до хакерської групи заарештовано в Аргентині, Чилі та Колумбії. Об’єктами нападу хакерів раніше ставали Міністерство оборони Колумбії, чилійська енергетична компанія Ендеза та національна бібліотека Чилі.

Група Anonymous потрапила в центр уваги ЗМІ та поліції після того як в 2010-му році це хакерське об’єднання здійснило атаки на сайти компаній Visa та Mastercard, які відмовились обслуговувати фінансові пожертви на користь сайту WikiLeaks, відомого публікацією таємного листування американських дипломатів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG