Спеціальні потреби

«Міжнародна амністія»: катування Булатова - варварський акт


Українська влада повинна негайно розпочати розслідування справи Дмитра Булатова і притягнути до відповідальності тих, хто скоїв цей варварський акт проти відомого організатора протестів", - цитує організація у своїй заяві слова Джона Дальгюзена, директора регіональної програми «Міжнародної амністії» у Європі та Центральній Азії.

"Жахлива історія Дмитро не є унікальною серед протестувальників Євромайдану. Подібні випадки вже були зареєстровані, в тому числі справа Юрія Вербицького, який, на жаль, загинув від рук зловмисників.

"Дуже важко бачити вихід з нинішньої кризи, коли відбуваються такі груби зловживання правами людини організаторів протесту. Влада повинна надіслати чіткий сигнал винним у цих жахливих актах насильства, що вони будуть притягнуті до відповідальності", - зазначається у заяві «Міжнародної амністії» з приводу викрадення і катування Дмитра Булатова.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG