Спеціальні потреби

Американець, який живе з двома алігаторами, зареєстрував одного як "тварину емоційної підтримки"


На фото: алігатор на полі з гольфу у штаті Флорида
На фото: алігатор на полі з гольфу у штаті Флорида

65-річний Джої Хенні зі штату Пенсильванія живе з двома алігаторами. Одного з них – Воллі довжиною 1,4 метра – чоловік зареєстрував як тварину емоційної підтримки, помітивши, що він має заспокійливу дію на людей. Про це повідомляє видання The Daily Mail.

Хенні отримав алігатора від друга, який працює у службі порятунку алігаторів. Він сам також був долучений до цієї роботи ще до появи Воллі і завжди любив цих тварин. Воллі було 14 місяців, коли він потрапив до будинку Хенні, а зараз йому три роки, пише видання.

Воллі хоче, щоб його пестили, особливо гладили по голові. Рептилія слідує за господарем по дому і навіть лягає з ним у ліжко. Хенні також побудував для алігаторів акваріум у вітальні, наповнений 300 галонами (близько 1135 літрів) води. За словами чоловіка, алігатор ніколи і нікого не намагався вкусити, інформує The Daily Mail.

Утримання екзотичних тварин часто потрапляє до поля уваги у ЗМІ США. В окремих випадках, нехарактерні для США тварини, яких господарі випустили у дику природу, за багато років розплодились там і стали винищувати місцеву популяцію живих істот. Так, наприклад, сталося із екзотичними для США пітонами, які стали справжньою пошестю у національних парках штату Флорида.

Екзотичні рептилії та інші тварини можуть становити загрозу господарям, які не здатні вчасно розпізнати ознаки загрозливої поведінки своїх улюбленців, підготовки до нападу на власника тощо.

Читайте також:

Дивіться також: Як проста касирка спонтанно запропонувала свою нирку незнайомціА

Як проста касирка спонтанно запропонувала свою нирку незнайомці. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:28 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG