Спеціальні потреби

Мер міста на Алясці склав присягу на Гаваях


За іронією долі, новообраний мер одного з найхолодніших міст США в понеділок склав присягу, перебуваючи у відпустці в одному з найбільш спекотних міст країни.

Мер Анкориджа (штат Аляска) Ден Салліван у квітні був переобраний на другий термін. Міський закон вимагає, щоб мер був приведений до присяги до 1-го липня або незабаром після цієї дати. Однак Салліван та його сім'я перебували в запланованій відпустці на Гаваях і не збирались повертатися додому в найближчі два тижні.

З цієї причини мер вирішив провести церемонію складання присяги дистанційно, за допомогою відеозв'язку між меріями Анкориджа і офісом міського прокурора у столиці Гаваїв, Гонолулу.

Одягнений в гавайську сорочку з короткими рукавами, Салліван промовив слова присяги мера, повторюючи їх за суддею в Анкориджі. Після цього він надів на себе традиційну гавайську гірлянду, підписав необхідні документи і завершив відеозв'язок традиційним гавайським привітанням «Алоха».
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG