Спеціальні потреби

Від удару НАТО в Афганістані загинуло 15 людей


Бої в Афганістані.
Бої в Афганістані.

НАТО повідомило, що ведеться розслідування, як підозрівають, цивільних жертв під час повітряного удару коаліційних сил у південному Афганістані.

Згідно з НАТО, під час спільної операції афганських і натовських вояків, спрямованої проти ватажка талібів в окрузі Багран у провінції Гельманд, загинуло 15 екстремістів. Представники НАТО кажуть, що стрілянину розпочали повстанці і відплатний удар було нанесено лише після з’ясування, що цивільних у цьому районі не було.

Натомість посадовці провінції Гельманд заявляють, що внаслідок рейду загинуло 25 людей, включно з цивільними. За словами місцевих жителів, під час воєнних дій була також зруйнована мечеть.

Втім НАТО каже, що в результаті повстанських атак днем раніше у південному Афганістані загинув один військовослужбовець. Як дотепер, в Афганістані загинуло 600 іноземних вояків. 2010 рік є найсмертоноснішим для міжнародних військових сил впродовж усіх 9 років війни в Афганістані.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG