Спеціальні потреби

ООН: В ефіопському таборі для біженців з Сомалі помирають діти


ООН: В ефіопському таборі для біженців з Сомалі помирають діти
ООН: В ефіопському таборі для біженців з Сомалі помирають діти

За даними Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, в ефіопському таборі для біженців, від голоду в Сомалі спостерігається надзвичайно висока смертність серед дітей.

Щодня у таборі Кобе на сході Ефіопії помирає близько 10 дітей у віці до п`яти років. Вважається, що більшість з них помирає від голоду, але також підозрюється, що табором поширюється епідемія кору.

У табір, що відкрився у червні, прибувають тисячі біженців з Сомалі, де п`ять регіонів були оголошені ООН зоною голоду. Очікується, що до кінця вересня голодом буде охоплений увесь південний регіон країни.

У середу у Туреччині відбувається зустріч міністрів закордонних справ 57 країн-членів Організації Ісламського співробітництва з метою пошуку шляхів надання допомоги голодуючим.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG