Спеціальні потреби

В Афганістані зигинули два американські солдати і стільки ж отримали поранення


Бойовик Талібану на мотоциклі в місті Кундуз
Бойовик Талібану на мотоциклі в місті Кундуз

Командування американських військ повідомило, що в результаті поранення під час ранкової операції проти Талібану померли два військовослужбовці. Військова операція сталася в північному регіоні Афганістану. Два інші американські військовослужбовці також були поранені.

Командувач американських військ в Афганістані генерал Джон Ніколсон охаракетризував ці втрати як дуже болючі і від імені військ висловив глибоке співчуття родинам і друзям жертв.

«Наші поранені солдати отримали найкращу з можливих медичну опіку, і ми так само думаємо про них та їхні родини», сказав він.

Незважаючи на ці трагічні події, сказав генерал, американські війська непохитні у своїй відданості допомогти афганським партнерам захищати їх країну.

Тимчасом представник Талібану Забігулла Муджагід заявив, що також три бойовики отримали поранення в сутичках на світанку, які сталися після того, як американські війська здійснили рейд на контрольований бойовиками об’єкт у місті Кундуз.

Місцеві ЗМІ повідомили, що опісля десятки людей вийшли на вуличі міста Кундуз, щоб висловити протест у зв’язку з убивствами цивільних у результаті ймовірного повітряного удару на світанку.

Дивіться також: Українці повинні скористатися інформацією з е-декларацій, коли наступного разу робитимуть вибір - західні експерти

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG