Спеціальні потреби

Чоловік у формі афганської армії вбив американського солдата


Американські солдати в Афганістані
Американські солдати в Афганістані

Офіційні особи повідомили, що чоловік у формі афганської армії застрелив американського військовослужбовця.

Інцидент стався в середу ввечері у південному районі Афганістану і був найновішим із ряду атак на військовослужбовців міжнародного контингенту з боку афганських солдатів.

Альянс НАТО не подав інших подробиць, крім того, що чоловік, який відкрив вогонь, загинув, коли коаліційні війська відповіли вогнем. Спільна група афганських та коаліційних експертів уже веде слідство в справі інциденту. Пізніше представники американських збройних сил, які просили не називати їх прізвищ, заявили, що військовослужбовець коаліційних сил був американцем.

Згідно з Міністерством оборони США, від травня 2007 року афганські сили безпеки вбили щонайменше 80 військововслужбовців НАТО. Американські офіційні особи кажуть, що багато так званих «внутрішніх атак» вчинено з особистих міркувань.

У четвер афганські офіційні особи заявили, що під час сутички натовських військ з повстанцями мінометний снаряд попав в будинок у провінції Вардак, вбиваючи трьох жінок.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG