Спеціальні потреби

Від атак нападників-смертників в Афганістані загинуло 15 людей


Після терористичної атаки в афганській провінції Герат
Після терористичної атаки в афганській провінції Герат

У двох окремих атаках у західному і південному районах Афганістану нападники-смертники вбили щонайменше 15 людей. Це викликає побоювання, що екстремісти розпочинають весняну наступальну операцію.

Офіційні особи кажуть, що від вибуху замінованого автомобіля перед будинком місцевих органів влади неподалік адміністративного центру західної провінції Герат, загинуло щонайменше 11 людей, у цьому числі троє поліцейських.

Троє екстремістів, за якими гналася поліція, підірвали вибухівку, коли їх попередили, щоб вони зупинили свою машину на дорозі до аеропорту в районі Гузара. Офіційні особи сказали, що один із нападників мав на собі бурку, традиційний жіночий одяг.

Щонайменше 23 особи отримали поранення.

Через кілька годин у районі Муса-Кала в провінції Гельманд три нападники атакували поліцейський об’єкт. Щонайменше четверо поліцейських загинуло і начальник поліції отримав поранення. Двоє нападників підірвали вибухівку, а третього застрелила поліція.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG