Спеціальні потреби

Американські літаки помилково атакували позиції афганських сил


Афганський солдат у Білих горах
Афганський солдат у Білих горах

В суботу командування американських військ підтвердило повідомлення, що під час спільної операції, скерованої проти угруповання Талібан у південному районі Афганістану, загинули або були поранені службовці афганських сил безпеки. Кількості жертв не подано.

Про це повідомлено після того, як місцеві ЗМІ заявили, що в результаті повітряних ударів, проведених у п’ятницю ввечері в контрольованому талібами районі Над Алі в неспокійній провінції Гельманд загинуло щонайменше восьмеро міцевих службовців і більша кількість отримала поранення.

Відбувається слідство для встановлення обставин того, що довело до «нещасного інциденту». Про це повідомило американське військове бюро зв’язків з громадськістю в Кабулі.

Під час спільної операції афганських і американських сил загинули і були поранені службовці афганської прикордонної поліції.

Командування американських військ висловило глибоке співчуття родинам загиблих.

Представник ісламських повстанців заявив, що афганські сили, одягнуті як таліби, зайняли позиції в районі, щоб влаштувати засідку на повстанців Талібану, коли надлетіли літаки, «скинули бомби і вбили десятки із них».

Гельманд – найбільша провінція Афганістану, більшість якої перебуває під контролем або впливом Талібану.

Район, на який у п’ятницю ввечері проведено повітряний рейд, розташований на окраїнах адміністративного центру провінції Гельманд Лашкар-Га.

Дивіться також: Бжезінський закликав американців не забувати про Україну - спадщина видатного дипломата

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG