Спеціальні потреби

В Афганістані загинуло троє військовослужбовців НАТО


В Афганістані загинуло троє військовослужбовців НАТО
В Афганістані загинуло троє військовослужбовців НАТО

Альянс НАТО повідомив, що в результаті вибуху міни в західному районі Афганістану загинуло троє його військовослужбовців. Це найкривавіший рік для коаліційних сил з часу, коли дев’ять років тому в Афганістані розпочалася війна. Проте точного місця інциденту, що стався в четвер, і національності військовослужбовців не подано.

День раніше в окремих атаках на сході та півдні країни загинуло шестеро солдатів НАТО.

Високопоставлений представник альянсу заявив у середу, що коаліційні сили сприяють контактам між високопоставленими лідерами Талібану і представниками афганського уряду. За його словами, альянс забезпечив прибуття до Кабулу командирів Талібану, і додав, що така подорож без згоди НАТО була б дуже важкою.

Представник НАТО, який зробив цю заяву в Брюсселі за умов анонімності, сказав, що ці контакти становлять попередні кроки у напрямку переговорів про примирення.

Проте Талібан заперечив, що його лідери ведуть розмови з афганським урядом про закінчення збройного конфлікту.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG