Спеціальні потреби

Коаліційні сили затримали двох лідерів Талібану


Солдати коаліційних сил в Афганістані
Солдати коаліційних сил в Афганістані

Афганські та коаліційні сили затримали в четвер двох важливих лідерів угруповання Талібан та кількох їх співробітників. Одного з лідерів екстремістів та ще двох запідозрених осіб затримано в операції в провінції Кандагар.

НАТО заявило, що лідер Талібану був відповідальний за координацію атак проти коаліційних сил. Він був лідером талібської мережі Сенджарай.

Коаліційні сили затримали ще одного лідера терористів і десятьох екстремістів. Це сталося під час операції в провінції Гельманд.

Представники альянсу сказали, що повідомлення розвідки помогли коаліційним силам знайти ряд таборів, у яких лідер Талібану виготовляв міни для чергових атак. Альянс також повідомив, що екстреміст планував атаки на члена родини афганського державного службовця.

У п’ятницю на півночі Афганістану терорист здійснив напад, убиваючи 10 людей. У повідомленні поліції говориться, що кількість жертв може збільшитись.

Вибух біля шпиталю, побудованого шиїтською спільнотою, стався на другий день священного для шиїтів місяця Мухарам. Сунітські екстремісти традиційно намагаються затьмарити святковий місяць вбивствами. Це вже четвертий вибув в Афганістані цього тижня.

XS
SM
MD
LG