Спеціальні потреби

Кілька афганських провінцій і частина столиці позбавлені електрики


Афганський технік ремонтує пошкоджену лінію передачі електроенергії (архівне фото)
Афганський технік ремонтує пошкоджену лінію передачі електроенергії (архівне фото)

У північному регіоні Афганістану угруповання Талібан знищило важливу вежу, яка використовується для постачння електроенергії до п’яти провінцій і столиці країни.

Інцидент стався насвітанку в провінції Баглан, в ході якого екстремісти підірвали вежу. В результаті того великі частини країни охопила темнота.

Мешканці, підприємства і бюро в Кабулі, місті із майже 5-мільйонним населенням, часто позбавлені енергопостачання, і тоді вони користуються приватними генераторами для продовження необхідної діяльності.

Губернатор провінції Абдул Гай Найматі заявив «Голос Америки», що група техніків уже перебуває на місці і розпочалися заходи для відновлення праці електромережі.

Афганістан імпортує приблизно 300 мегават електроенергії із сусідніх центральноазійських країн Таджикистану і Узбекистану.

Дивіться також: Українці розробили пристрій, що виробляє мільйон кольорів фарби

Українці розробили пристрій, що виробляє мільйон кольорів фарби. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:02 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG