Спеціальні потреби

В Афганістані мають бути оголошені результати президентських виборів


Студенти проти ймовірного шахрайства на виборах
Студенти проти ймовірного шахрайства на виборах

В Афганістані незалежна виборча комісія має оприлюднити попередні результати другого туру президентських виборів з 14 червня.

Проте президентський кандидат Абдулла Абдулла заявив, що він не погодиться з попереднімми результатами.

В неділю він сказав репортерам у Кабулі, що погодиться з результатами лише тоді, коли, за його словами, буде «відокремлено чисті голоси від нечистих» та коли буде з’ясовано всі звинувачення у шахрайстві.

Оприлюдненя попередніх результатів другого туру виборів між Абдуллою і Гані мали бути відомі ще минулого тижня, але рішення відстрочено до сьомого липня після того, як виборча комісія сказала, що слід провести перевірку бюлетенів із майже двох тисяч виборчих дільниць.

Абдулла вважає, що допущено масового фальшування результатів під час друго туру виборів, у якому він змагався з колишнім міністром фінансів Гані. Він також звинуватив президента Гаміда Карзая, його губернаторів провінцій і службовців органів безпеки у причетності до пофальшування результатів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG