Спеціальні потреби

Таліби вчинили напад на комплекс президентського палацу в Афганістані


За повідомленням влади Афганістану, силам безпеки вдалося відбити напад бойовиків у вівторок вранці на низку ключових будівель у районі президентського палацу у Кабулі. Внаслідок атаки загинуло тоє охоронців і всі нападники.

Угруповання Талібан взяло на себе відповідальність за атаку під час якої пролунали вибухи та постріли у важко уріпленому кварталі столиці, де також розташовані Міністерство оборони Афганістану та посольство США.

У повідомленні зазначається, що саме в момент нападу журналісти збиралися на прес-конференцію з президентом Гамідом Карзаєм. Місцезнаходження президента поки що невідоме. Представник палацу, одначе, повідомив, що глава держави перебуває в безпечному місці.

Тим часом, спеціальний посланець США Джеймс Доббінс, який намагається створити умови для проведення мирних переговорів за участю представників афганського уряду і Талібану, відбув з Кабула до Пакистану.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG