Спеціальні потреби

В Афганістані загинув губернатор – противник Талібану


Від вибуху бомби в мечеті на півночі Афганістану загинули 15 людей, включно з губернатором провінції, який часто висловлювався проти Талібану і уникнув двох попередніх замахів на його життя.

Начальник місцевої поліліції Шах Джаган Нурі повідомив, що внаслідок вибуху під час вечірньої молитви в мечеті в провінції Тахар поранені 20 осіб. Він каже, що поміж молільників був також губернатор Могамад Омар сусідньої повінції Кундуз, який загинув під час вибуху.

Омар прилюдно остерігав, що дії талібів дестабілізують північні регіони країни і закликав до посилення безпеки для протистояння цій загрозі.

Останніми місяцями насильство в північних районах Афганістану – що вважаються спокійнішими у порівнянні з півднем і сходом країни – дедалі посилюється.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG