Спеціальні потреби

Колишній адвокат Трампа Майкл Коен зізнався у неправдивих свідченнях


Колишній адвокат президента Дональда Трампа Майкл Коен визнав провину за новими кримінальними звинуваченнями.

Раніше Коен вже зізнавався у фінансових злочинах у серпні цього року. Останні стосувались порушення фінансового законодавства президентської кампанії.

Про це повідомляє видання New York Times. Нові звинувачення Федерального окружного суду, у яких Коен визнав свою провину, стосувались неправдивих свідчень Коена у Конгресі США стосовно справи втручання Росії у президентські вибори в США в 2016 році.

В обмін на визнання провини та продовження співпраці із Мюллером, Майкл Коен може отримати легше покарання. Коен зізнався у нових злочинах за два тижні до того як він почав відбувати покарання за попередніми звинуваченнями.

Видання AP повідомляє про те, що Коен зізнався у брехні під час виступу на слуханнях Сенату США 2017 року стосовно планів будівництва Trump Tower в Москві.

Коен розповів судді, що він говорив неправду про терміни та деталі переговорів щодо будівництва Trump Tower. За його словами, він це робив, щоб відповідати "політичним заявам Трампа".​

Коен розповів судді, що він говорив неправду про терміни та деталі переговорів щодо будівництва Trump Tower. За його словами, він це робив, щоб відповідати "політичним заявам Трампа". Коен наголошує, що брехав, щоб "бути лояльним до Першого" (йдеться про президента США, - ГА).

Нагадаємо, що Трамп в серпні звинуватив свого колишнього адвоката у брехні заради поблажки від прокурорів. Він применшив важливість своїх робочих відносин із його колишнім адвокатом Майклом Коеном. За словами Трампа, Майкл Коен вигадує історії про нього, зокрема, про участь Трампа у виплаті компенсації двом жінкам за мовчання, які нібито мали відносини із президентом.

Дивіться також: Заяв не достатньо для ефективної відповіді на російську агресію в Україні. Відео

Заяв не достатньо для ефективної відповіді на російську агресію в Україні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:33 0:00

XS
SM
MD
LG