Спеціальні потреби

Новим директором Голосу Америки стане Майкл Абрамовіц, директор Freedom House


Майкл Абрамовіц переходить на посаду директора Голосу Америки з посади президента Freedom House у Вашингтоні, округ Колумбія Фото: Sreng Leakhena/VOA Khmer
Майкл Абрамовіц переходить на посаду директора Голосу Америки з посади президента Freedom House у Вашингтоні, округ Колумбія Фото: Sreng Leakhena/VOA Khmer

Агентство глобальних медіа США (USAGM) призначило Майкла Абрамовіца новим директором Голосу Америки (VOA), повідомляє агентство на своєму сайті.

Нині Абрамовіц є президентом Freedom House (Дому свободи) – позапартійної організації, яка просуває ідеї вільного і демократичного світу. Нинішній виконувач обов’язків директора Голосу Америки Джон Ліппман залишатиметься на цій посаді до початку літа, коли, як очікується, до організації приєднається Абрамовіц.

"Майкл є шановним журналістом і борцем за права людини, і більша частина його роботи у Freedom House вплинула на наші власні зусилля з протидії дезінформації та авторитаризму в усьому світі", — сказала генеральний директор USAGM Аманда Беннетт.

Вона додала, що "готова працювати разом з ним, щоб донести об’єктивні новини та інформацію" до тих частин світу, які мають найбільш обмежений режим доступу до вільних ЗМІ, "особливо в такий критичний момент нашої глобальної історії".

Як мовиться у повідомленні USAGM, Абрамовіц — досвідчений, кваліфікований і шанований журналіст, який як президент Freedom House керує різними напрямками діяльності організації – аналізом, адвокацією та прямою підтримкою захисників свободи на передовій, особливо тих, хто працює в закритих авторитарних суспільствах.

"Я глибоко надихнувся місією Голосу Америки надавати точні, вичерпні та об’єктивні новини та розповідати історію Америки людям у всьому світі, багато з яких не мають альтернативного джерела інформації. Місія особливо важлива в той час, коли авторитарні уряди наповнюють ефір і соціальні медіаплатформа пропагандою та дезінформацією", — сказав Майкл Абрамовіц.

Він додав, що вважає Голос Америки "оплотом правди та свободи преси", і вірить, що разом з журналістами та співробітниками медіаорганізації, "ми переможемо в інформаційній війні".

Перед роботою у Freedom House він керував Інститутом освіти Голокосту імені Левіна в Меморіальному музеї Голокосту США та керував зусиллями музею щодо запобігання геноциду.

Перші 24 роки своєї кар’єри він працював в американському виданні Washington Post, де досяг посади національного редактора – однієї з найвищих керівних посад у Post – а потім спеціального кореспондента у Білому домі. У The Post він очолював команду, яка отримала Пулітцерівську премію за національний репортаж, за висвітлення спроб спіймати Усаму бін Ладена після 2001 року.

Випускник Гарвардського університету Абрамовіц є членом правління Архіву національної безпеки, членом Консультативної ради Інституту Джорджа Буша та членом Консультативної ради Інституту технічної дипломатії Крача в Перд’ю.

Він є членом Ради з міжнародних відносин і раніше був стипендіатом Меморіалу Маршалла Німецького фонду Маршалла та стипендіатом Берлінської премії Американської академії в Берліні.

Голос Америки (VOA) — найбільший міжнародний інформаційний мовник США. Найстаріша з фінансованих Конгресом США міжнародних телерадіокомпаній, Голос Америки виробляє цифровий, телевізійний та радіоконтент 49 мовами, який розповсюджує через афілійовані станції по всьому світу інформацію до людей, які не мають повного чи повноцінного доступу до вільної преси.

З часу створення у 1942 році Голос Америки відданий справі всебічного і незалежного висвітлення подій та донесення правди.

Голос Америки повністю фінансується американськими платниками податків та є частиною Агентства глобальних медіа США (USAGM)

Штаб-квартира Голосу Америки у Вашингтоні, округ Колумбія, а місія та редакційна незалежність Голосу Америки гарантовані законами, що захищають журналістів організації від впливу урядовців чи політиків.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG