Спеціальні потреби

Трудова Україна хоче стати альтернативою владi - 2005-04-21


Київ - 21 квiтня. Народний депутат Валерій Коновалюк, якого вважають одним з найреальніших кандидатів на посаду голови партії Трудова Україна, розкритикував сьогодні дії уряду. Він також повідомив журналістам, що вже в осени Трудову Україну будуть спрймати не лише як учасника парламентських перегонів, але й як альтернативну теперешній владі силу.

Уряду вже зараз необхідно готувати новий варіант бюджету, оскільки за кілька останніх місяців економічні показники дуже сильно змінились, каже народний депутат Валерій Коновалюк. Він відзначає, що депутати поспішили з прийняттям бюджету, адже його прийняли за один день в той час, як постатейний розгляд міг затягнутись на два місяці. Саме такий прискіпливий розгляд, на думку Коновалюка, запобіг би економічним проблемам, над якими сьогодні працює Кабінет Міністрів:

«Те, що буде повторюватись 2004-й рік, коли кожна четверта гривня в держбюджеті була дотаційна, я також попереджав. Ми вимушені сьогодні звертатись і закликати до виступу голову Національного Банку, який, на мій погляд, перевищив повноваження і надрукував зайвих 16 мільярдів гривень. Це не тільки буде підштовхувати подальшу інфляцію, але, ви знаєте, по всім макроекономічним показникам, ми маємо дуже серйозні зміни. І не те, що сьогодні уряд намагався запропонувати значний соціальний рівень зростання. Цього можна б було досягти, але розуміючи економічні категорії, чого зараз цьому уряду не вистачає».

Коновалюк відзначає, що зараз інфляція перевищує навіть зростаючі пенсії. Він також дорікає, що уряд керує бюджетом у ручному режимі. В той же час, за його словами, коли президент звернувся до всіх політичних сил з пропозицією запропонувати свої законопроекти, які б допомогли розв`язати економічні проблеми, подані Партією регіонів – 9 законопроектів, так і не були розглянуті. Сам Коновалюк вже вийшов з фракції “Регіони України” і готується до суботнього з”їзду Трудової України. У нього є непогані шанси очолити цю партію і вже зараз він розповідає, що готовий представити новий бюджет соціально-економічного зростання, i що вже є й люди, готові його реалізувати:

«Ми представимо цей уряд Трудової України. Це будуть люди, які мають не тільки певний досвід і авторитет у суспільстві, а й люди, які будуть чітко реалізовувати не тільки політичну програму, але й працювати з представниками влади на всіх напрямках для того, щоб ми могли дати перш за все конструктив у формуванні і реалізації державної політики. Тому я впевнений, що це буде достатньо потужний поштовх для того, щоб Трудова Україна вже на початку осені відчувалась не тільки як учасник перегонів, але й як та партія, яка здивує багатьох».

Незабаром буде представлено і фракцію Трудової України. До її складу увійдуть 14 осіб. Валерій Коновалюк стверджує, що кількість людей для фракції не важлива; головне, щоб у ній зібрались професіонали. Він сподівається, що через деякий час Трудова Україна у свідомості людей буде асоціюватись з альтернативою теперешній владі.

Відео - найголовніше

Історія Демократичної партії США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:25 0:00
XS
SM
MD
LG