Спеціальні потреби

Бiлий дiм видав заяву до вiзиту Ющенка - 2005-03-29


Вашингтон - 28 березня. Напередодні візиту до США президента України Віктора Ющенка прес-секретар Білого дому видав заяву, в якій зазначається, що президент Буш зацікавлений почути від свого гостя про заходи, до яких він вдається для імплементації реформ, включно із зміцненням верховенства закону, прискорення економічних реформ, інтеграції України у глобальну економіку та боротьбою з корупцією.

Підкреслено також, що обидва президенти обговорять, яким чином Україна і Сполучені Штати могли б поглибити співробітництво як стратегічні партнери в широкому полі питань - таких як сприяння свободі та демократії у Східній Європі та на Близькому Сході, як також у сфері нерозповсюження.

В заяві крім цього наголошується, що перемога Віктора Ющенка на виборах була перемогою для демократії та віховою подією в історії свободи.

Нагадаємо, що президент Буш прийматиме Віктора Ющенка в Білому домі четвертого квітня. Графік передбачає нараду і робочий обід.

Між тим посол США в Україні Джон Гербст заявив, що, на його погляд, візит Віктора Ющенка відкриє нову еру у двосторонніх відносинах.

Відео - найголовніше

Історія США: Політичні гасла. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:23 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG