Спеціальні потреби

Iснує можливiсть проведення Януковичем i Ющенком двох теледебатiв - 2004-11-12


Київ – 11 листопада. Українські телеглядачі можуть стати свідками двох телевізійних дебатів між кандидатами в президенти Вiктором Ющенком i Вiктором Януковичем. Крім офіційної дискусії на Першому національному телеканалі низка телекомпаній запропонувала претендентам ще одну можливість для з’ясування стосунків у прямому ефірі.

Ще напередодні у багатьох людей були сумніви, що перед другим туром виборів телевізійні дебати між претендентами на президентське крісло взагалі відбудуться. Від участі в них відмовлявся Віктор Янукович. Але після того як прем’єр, зваживши всі «за» та «проти», дав згоду на участь, з’явилася ймовірність, що замість одних дебатів глядачі побачать принаймні дві зустрічі в ефірі Ющенка та Януковича.

Декілька загальнонаціональних каналів, серед яких ІСТВ, СТБ, Новий, Тоніс та П`ятий оголосили, що готові провести дебати в будь-який зручний для кандидатів час. Шеф-редактор служби інформації «П`ятого каналу» Андрій Шевченко називає ймовірність того, що ці дебати відбудуться досить великою:

«Саме цей проект може давати кандидатам набагато більше можливостей для того, щоб презентувати свої погляди, свої платформи. Станом на цей момент ми можемо говорити про готовність щонайменше п`яти загальнонаціональних каналів разом провести дебати на прозорих і зрозумілих засадах і ми сподіваємося, що до цього проекту під`єднаються й інші загальнонаціональні канали. Зараз наше завдання дуже просте – швидко і красиво розробити формат для таких дебатів».

Шевченко каже, що вже розроблений дизайн студії, де можуть відбутися дебати та визначено приміщення. Організатори згодні змінювати формат проекту, за виключенням головних засад - незалежний майданчик, прямий ефір та незалежні ведучі, які будуть погоджені із самими кандидатами.

Трансляція може відбутися в будь-який день із 15 по 18 листопада. Точна дата залежатиме від згоди сторін. Не виключено, що дебати можуть об’єднати із Першим національним каналом, де вони мають відбутися за законом. За словами організаторів, вони вже отримали письмову згоду від Віктора Ющенка і чекають аналогічного рішення прем’єра.

Тим часом стало відомо, що дебати на Першому національному заплановано на наступний понедiлок в інтервалі з сьомої до десятої години вечора. Рішення про це ухвалила Центральна виборча комісія.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG