Спеціальні потреби

Виявлено новi анти-ющенкiвськi агiтки - 2004-10-07


Київ – 6 жовтня. Українська опозиція продовжує виявляти плакати, що паплюжать честь та гідність кандидата в Президенти Віктора Ющенка. Цього разу їх виявили в Експоцентрі України, на складах державного управління справами, яке займається матеріальним забезпеченням Адміністрації Президента. Дехто з депутатів вважає, що такі плакати можуть спричинити міжнародний скандал.

Депутати з опозиції виявили агітки, аналогічні тим, що знайшли на друкарні сина Пустовойтенка, тепер вже на державних складах структури, яка займається забезпеченням Адміністрації Президента. Агітматеріали, де Ющенко зображений на фоні американської символіки і навіть поруч з американським Президентом Джорджем Бушем, постійно відгружають на автівки з номерами різних областей України. Народний депутат Михайло Косів вважає, що таке зображення американського лідера може спричинити міжнародний скандал. Кількість такої продукції депутати вимірюють тонами. Говорить Юрій Ключковський, Наша Україна:

«При оглядi зазначеного складу виявилося, що в ньому зберігалося на цей момент близько 150 тонн різної друкованої продукції, спрямованих на очорнення найбільш популярного народного кандидата Віктора Ющенка. Аналогічні матеріали вже були виявлені перед тим у різних регіонах. Вони розповсюджувалися в поїздах, за вказівкою керівників Укрзалізниці. Напередодні їх було виявлено у друкарні «Новий друк»».

Депутати кажуть, що міліція та ЦВК у цій ситуації виявляють пасивність і не належно реагують на такі факти. Відтак вони звертаються до міжнародних організацій дати оцінку таким діям української влади.

Натомість провладні політики уникають коментувати тему агіток. Сьогоднішні заяви провладних політиків стосувалися отруєння Віктора Ющенка. Фракція Регіони України оприлюднила вимогу вже у четвер заслухати звіт комісії Сівковича, що розслідує цю справу. Говорить Олег Сулковський.

«Вразі, ця комісія не буде завтра нас інформувати, ми змушені завтра альтернативну комісію негайно створювати і я вважаю, що ця комісія повинна терміново до виборів українському народу проінформувати і провести істинну правду показати українському народу. Тому, що на сьогоднішній день практично тільки одна спекуляція крім іншого нічого немає».

Голова комісії Володимир Сівкович заявив, що готовий зробити попередній звіт про її роботу. Він каже, що більшість членів комісії вважають, що мало місце зовнішнє втручання в організм кандидата в Президента, тобто що це не була випадкова хвороба чи отруєння. Однак, Сівкович каже, що незадоволений рівнем співпраці з комісією деяких структур та висвітленням її роботи у провладних ЗМІ. За інформацією штабу, сам Ющенко зараз почувається краще і вже в четвер має повернутися в Україну.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG