Спеціальні потреби

Затримали друкарню, що друкувала компромат на Ющенка - 2004-10-04


Київ - 3 жовтня. Депутати з опозиції заявляють, що з`ясували, яка саме друкарня друкує компромат на Віктора Ющенка, і твердять, що мають докази, як мінімум, економічного злочину.

У суботу ввечері штаб Нашої України отримав інформацію про те, що у Броварах друкують плакати проти їх кандидата Віктора Ющенка. Депутати, які виїхали на місце події, на Броварській картонній фабриці знайшли більше 9 тонн плакатів, на яких був зображений Ющенко та американська символіка. Загалом тільки там було десь три мільйони таких плакатів та декілька мільйонів книжок, зміст яких – компромат на Ющенка та Тимошенко – повідомив Голосу Америки народний депутат Євген Жовтяк. За попередньою інформацією Нашої України, друкарня Новий друк, яка і виконувала це замовлення, не мала достатніх потужностей і певні партії компромату на опозиційного кандидата замовлялися у регіональних друкарнях. Друкарня Новий друк знаходиться у Києві і там депутати знайшли іншу антиющенківську продукцію, наприклад, плакати з написом “За Бущенка” та некоректним використанням американської символіки. На тому ж складі були і плакати позитивного змісту – але на підтримку кандидата від влади Віктора Януковича.

Голосу Америки Євген Жовтяк повідомив, що заявлений тираж продукції не відповідає його реальній кількості, а також на ньому вказані фальшиві замовники. Відтак депутати вимагають від Генпрокуратури порушити кримінальну справу проти Нового друку за фактами економічного злочину. Однак станом на неділю їм у цьому відмовили.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG