Спеціальні потреби

США надалi спiвпрацюватимуть з Україною для покращення безпеки шахт - 2004-07-25


Сполучені Штати планують і надалі продовжувати співробітництво з Україною у напрямку покращення безпеки шахт. Зокрема, планується передати нове обладнання для шахти «Краснолиманська».

У рамках проекту з покращення безпеки українських шахт Міністерства праці США, «Краснолиманьска» повинна одержати вузол для підземного горизонтального буравлення. Про це повідомили у посольстві США в Україні. У посольстві також наголосили на необхідності консультацій з українськими уповноваженими з питань безпеки праці й адміністрацією шахти для визначення нової дати візиту на шахту експертів, раніше запланованої на 25-30 липня, для узгодження характеристик горизонтальних отворів і відповідного устатування.

Шахта «Краснолиманська» брала участь у недавно завершеному проекті зменшення запиленості в шахтах методом осланцювання гірських порід і фільтрації шахтної води, що фінансувався Міністерством праці США.

Між тим президент американської програми в Україні «Партнерство в екологічнй та енергетичній реформах» Джері Тріплетт каже, що раніше «Краснолиманську» шахту розглядали як можливий варіант для отримання обладнання. Але зараз американці повинні чекати на висновки керівництва шахти про стан «Краснолиманської»і потім разом з ними вирішити, чи продовжуватиметься проект з цією шахтою. Якщо проект з «Краснолиманською» буде продовжено, то отримати обладнання шахта зможе приблизно через 12 місяців.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG