Спеціальні потреби

Янукович вiдвiдав Днiпропетровщину - 2004-07-20


18-го липня у Дніпропетровській області перебував прем`єр-мiнiстр Віктор Янукович. Приводом для його поїздки, яка включала зупинки у Дніпропетровську і Дніпродзержинську, стало святкування Дня Металурга.

З днiпропетровського летовища Вiктор Янукович мав поїхати прямо до Палацу Металурга, проте програма візиту була змінена. Вiн спочатку поїхав до Дніпродзержинська, де на Дніпровському металургійному комбінаті відвідав цех безперервного розливу сталі і вже звідти іншою дорогою приїхав до Дніпропетровська. На під’їзді до Палацу металурга, що належить Нижньодніпровському трубопрокатному заводу, були виставлені бігборди з написами “Ми за Януковича”, “Трубопрокатники підтримують В.Ф.Януковича”.

Натовп, що зустрічав Януковича, складався з двох підвезених автобусами груп. Одна – з молодих хлопців у бейсболках кольорів Партії Регіонів, друга – з білими повітряними кульками з портретом Януковича під гаслами Народно-демократичної партії.

В урочистостях взяли участь керівники і представники металургійних і гірничих підприємств з усіх регіонів України, заступник голови адміністрації президента Олег Дьомін, міністр промислової політики Олександр Нєустроєв, голови Донецької, Дніпропетровської, Запорізької та Луганської обласних адміністрацій. Після зачитування привітання президента Віктор Янукович проголосив вітальну промову. Її прем’єр розпочав українською мовою, але раптом сказав, що йому нагадали про необхідність говорити російською і перейшов на російську. Про вибори у промові не йшлося. Віктор Янукович вручив велику кількість нагород учасникам зборів і провів прес-конференцію.

На прес-коференції Віктор Янукович , зокрема, повідомив, про що йтиметься на зустрічі з урядом Росії наступного тижня:

”Ми зараз підійшли з урядом Росії до висновків, що нам треба від декларацій на вищому рівні переходити до спільних дій на рівнях вже виконавців. А виконавцями є промисловці, підприємства, які сьогодні, з одного боку, мають можливість об’єднати свої зусилля і виступати на світових ринках і мати спільні здобутки, а в інших випадках вони будуть конкурентами і конкурентами непримиримими. Наша мета – об’днати зусилля, йти у напрямку об’єднання зусиль для того, щоб зняти перешкоди на шляху наших товаровиробників на рівні наших країн і проводити спільну політику на світових ринках”.

Після прес-конференції відбулося засідання так званого активу галузі за участю Віктора Януковича, згаданих вище посадових осіб, у якому взяв участь і Віктор Пінчук. Журналістів на цей захід не запросили.

XS
SM
MD
LG