Спеціальні потреби

Українські миротворці в Іраку запобігли теракту, повідомляє Міноборони - 2004-06-25


Сьогодні, 25 червня близько 9:30 за місцевим часом українські миротворці зі складу 62 окремого механізованого батальйону запобігли масштабному терористичному акту в іракському місті Ес-Сувейра. Про це повідомила прес-служба Міністерства оборони України.

Під час патрулювання вулиць механізований патруль на чолі зі старшим лейтенантом Сергієм Драченком виявив фугас із великокаліберних артилерійських снарядів. Вибухівку було обладнано підривним пристроєм дистанційної дії. Фугас було закладено поблизу центрального ринку міста й мечеті, де багато місцевих мешканців готувалося до традиційної п’ятничної молитви.

Про знахідку доповіли командуванню батальйону. Українські військові швидко евакуювали із зони ураження місцеве населення та очепили район. Пострілами зі снайперської гвинтівки вдалося вивести з ладу дистанційний підривник. Після цього сапери місцевого загону територіальної оборони знешкодили і сам фугас.

За оцінкою фахівців, у разі вибуху фугас такої потужності був здатен завдати значних руйнувань і спричинити загибель десятків людей. Представники місцевої влади почали розслідування.

Напередодні група офіцерів зі українського миротворчого контингенту в провінції Васіт на південь від Багдада взяли під опіку місцевий дитячий будинок. У ньому мешкають 19 хлопчиків і дівчаток віком від трьох до дванадцяти років. Майже всі - круглі сироти. Українські військові подарували дітям одяг, зошити, книжки та футбольні м’ячі.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG